Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz gab1ka #54 üzenetére

    Neked nagyon igazad van.
    A kedvencem a következő furcsa vélemény; "...pc az jó mindenre, nem csak játszani, akkor minek vegyek konzolt is? ".... Mi is tudjuk, hogy a konzol csak játékra van, hiszen ezért vásároltam, hogy játszak rajta, nem azért hogy táblázat kezelése használjam...
    Sokan a makacs felfogásuk miatt maradnak le a jobbnál jobb játékokról.Számomra ez érthetetlen, minek ennyire kötni az ebet a karóhoz?
    Nézzetek be a ps4 topikba.Kurvasok PCs arc a következő kijelentéssel nyitott: "...vettem egy ps4et, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó játékok ezek az exkluzív címek.Mekkora barom vagyok!?!?Miért csak most vettem konzolt...?" Tele van a topik hasonló véleményekkel. :K
    PC/konzol jóbarát.

    [ Szerkesztve ]

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz kwzatz #99 üzenetére

    Figyu.Senki sem hülye aki nem vesz ps4et.A PCs arcok sem barmok.Senki sem az.Nem vagyok ps4 szekta tag sem.
    Csupán arról van szó, hogy saját magatoktól dobjátok el a lehetőséget.A lehetőséget, amit adhat egy játék végigjátszása és ha ez nem PCn van, ez nem lehetne kizáró ok annál, aki tényleg szeret játszani videójátékokkal.
    Szóval én csak jeleztem a 'nemértésemet és továbbra is értetlenül állok a dolgok előtt...
    Ja, nekem is van PCm, kb 200 játék a steam könyvtárban, PCgamepass előfizetve...stb.Igaz, nem erőmű, de a mai menő PC multiplatform játékok (Overwatch, Fortnite, RS6, meg sok(k) free to play) szépen elfutnak rajta.A gyerek használja már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák