Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Moby #64 üzenetére

    "A fenti listádból a hellblade az egyetlen, amit nagyra tartok."

    Köszönöm, hogy ezt leírtad, tökéletes igazolást nyert az eddigi mondandóm. Ez egy nagyon friss élmény nekem, pár hete játszottam végig, és talán ez az, ami a legjobban hasonlít jellegében a konzol-exkluzív "cinematic experience" játékokra, mint a Last of Us vagy az Uncharted, olyan szempontból, hogy nem a játékmeneten van a hangsúly (valljuk be, az nem nagy szám), hanem atmoszférán, "színészi játékon", történetmesélésen. Tetszett nekem is, de valószínűleg az all-time top 50-embe sem fér be. A fentiekből a Prey-t, a Doomot és a Titanfall 2-t is mérföldekkel jobb játéknak tartom, sőt, az ehhez legközelebb álló SOMA-t is (ugye ott sem kifejezetten a szószerint játékmenet a lényeg, valójában egy walking simulator) magasan jobbnak.

    "a Shadow Tactics az egyetlen ami úgy van meg(ps4), hogy még nem játszottam komolyabban"
    Na, az pl. kontrollerrel tuti nagy élmény lehet. :D

    "De ebben a listában nincs 100 óra játék. Ez ment 2-3 évig?"
    Először írtam 2-3 játékot, aztán megszólt érte Hombre[EU], leírtam többet és hozzátettem a stb-t, ráadásul használtam ilyen széles kategóriát is, mint "indie game-ek". Most mit kellene tennem? Soroljam fel az összes játékot, amivel az elmúlt 3 évben játszottam? Utána az is kevés lesz, akkor jöjjön az elmúlt 20 év? Mi lenne ennek a lényege? Úgy értem, hogy most itt tényleg azzal dicsekszel, hogy "több játékkal játszottál"? Valaki előbb már feltette a kérdést, hogy "Mik vagyunk, 12 évesek?", úgy néz ki, hogy joggal. :D Közben vajon könyvet hányat olvastál? :U És "hátédesöcsém" ráadásul ismét orbitális baromság, amit írsz a 100 órával kapcsolatban, mert a Witcher 3 önmagában 200 óra a kiegekkel, de mindegy. :U

Új hozzászólás Aktív témák