Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz kwzatz #51 üzenetére

    Igen. A prey megvan pc-re és ps4-re is (ok, a pc-re megvan túlzás, bérlem az ms-től gamepassban, de ezt épp ismétlem), SOMA megvan mindkettőre, mindkettőn játszottam, DOOM megvan pc+ps4(de csak ps4-en vittem végig, untam a végére rohadtul), Titanfall2-t csak ps4-en toltam és már eladtam, de ea-től bérelve megvan pc-re is., a Shadow Tactics az egyetlen ami úgy van meg(ps4), hogy még nem játszottam komolyabban.
    Spec egyiket sem tartom különösebben kiemelkedően jó játéknak. Nem rosszak, de nem ezek a játékvilág csúcsa. A fenti listádból a hellblade az egyetlen, amit nagyra tartok. De ebben a listában nincs 100 óra játék. Ez ment 2-3 évig? Mint csúcsjátékok? Hátédesöcsém...te ezt a géming dolgot nem jó végéről kaptad el :D

    >"kiplatináztad" ezeket a "sztorivezérelt70%-banmozi30%-bangombnyomogatás"
    Mármint a BB vagy a Sekiro? Esetleg a DaS-ok? :) Merhogy ezek vannak platinán...

    >nem megjelenéskor 15-20k-ért tolok végig valamit, hanem 1-2-3 éven belül ötöd/tizedáron.
    Namost én az RDR2-t megvettem megjelenéskor, letoltam, majd eladtam 3k-val olcsóbban. Van ez a korong, ez az úgynevezett "lemez"(ha konzolboltban jársz, nézz meg egyet, jópofa), ami konzolokon még létezik.
    Ha pécére kijön mondjuk 1 éven belül, akkor ezen menetrend alapján egy jelentéktelen 5-7 év, és végre teljesül a vágyad. Szerintem te jártál jobban... :C

Új hozzászólás Aktív témák