Új hozzászólás Aktív témák

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz Puma K #15 üzenetére

    Azzal nem tudom tisztában vagy-e, hogy a Take2 miatt szét lett vágva az egész Mafia 2, egy 180 (!) küldetésekből álló, élő városban, rengeteg lehetőséggel rendelkező játéknak készült, de érdekes módon ahogy közeledett a megjelenés napja, egyre kevesebb tartalom volt már benne. Megjelenés előtt 4 hónappal már a 4 féle befejezést is kukázták. A megjelenés után a DLC-ben pl Jimmy csak egy fej, nemes egyszerűséggel rárakták Vito testére ... szóval ennyire nem törődtek semmivel a Take2-nál ... a remek cseh munkát semmibe venni és gyakorlatilag megölni a szériát. A végeredmény pedig ismert. Most komolyan, akik ilyen tartalmakat és ilyen zenét képesek megírni egy játékhoz, gondolod, hogy ilyen gagyi végterméket hoznának össze ? Nem beszélve a Mafia első részéről. Ezer sebből vérzik az egész. Viszont ami a netre kikerül, az már ott is marad, így bizonyítékok ezrei vannak arra, hogy ez a játék koránt sem olyan volt, mint amit végül csináltak belőle.

    Szóval ne a cseheket szidjátok a - látszólag - rossz Mafia 2 miatt, a lényeg a részletekben rejlik.

    Nagyjából 2010-ben egy olyan játékot adtak volna ki, mint most a GTA 5, csak még aprólékosabb részletekben. Ha nagyon érdekel, erről vannak topikok a hivatalos Take2 fórumán, ahol ugyancsak hülyének nézik az embereket a kedves kiadó emberei.

    Mai napig felháborítónak tartom ezt az egészet, szándékosan tönkretenni egy igazi mesterművet. Nem tudom kinek/minek az érdeke volt ez az egész cselekedet. Talán ne essen csorba a GTA szérián ... ? Bár akkor sem értem, mert ha egy kiadó úgy is, nem tök mindegy ? Most lenne 2 erős címük, így van egy.

    Ha érdekel, utána lehet keresni ezeknek a dolgoknak, most hirtelen ez a kettő forrás jutott eszembe. Érdemes a Take2 fórumon is böngészni, rengeteg furcsaságra fény derül.

    [link]

    [link]

    ÉS egy videó 2009-ből, jól láthatóan a DLC-kbe került jó pár mellékküldetés, átvariálva.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák