Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Sziszi=-

    aktív tag

    Mario hehe. Mit kell ezen csodálkozni nem lehet nem szeretni. Van egy Game BOY-om ami nemsokára húsz éves lesz és azon kívúl hogy az ugrás gomb egy kicsit tropa semmi baja. Állandóan Warioland-ot játszottam rajta, megunhatatlan volt. GTA IV szerintem benne van a pc-s eladás is, de a konzolos eladásokhoz képest úgysem jelentős rész.

    "Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

  • -=Sziszi=-

    aktív tag

    válasz Morden24 #15 üzenetére

    Mindenhol ezt olvasni, hogy ez a játék sz@r meg az a játék sz@r és én is ezen a véleményen vagyok. Nem kiöregedtem a játékokból, hanem az egész játékiparra jellemző az a fajta leépülés amit az NFS sorozattal lehet legjobban jellemezni. A probléma amit már többen írtak, hogy mind1 mit adnak ki a multik, az emberek úgyis megveszik legyen az bármilyen szar. Ezért adnak majd ki 3 NFS-t is ---> 3X annyi lóvé :W
    Egyszerűen csak jó játékokat kéne csinálni a fejlesztőknek. De nem kockáztatnak hanem évről évre ugyanazokat a szarokat adják ki. Tisztelet a kivételnek pl UT3 ami nagyon jó játék. Egy üde színfolt, de ugyan az mint a régiek. Kérdem én miért készítik el ugyan azt a játékot újra és újra? Nem lehet, hogy nincs több ötlet, mert ahogy az emberi hülyeség, úgy a fantázia is határtalan. Tehát várjunk, hátha jön a semmiből egy kis fejlesztő csapat és megváltják a világot.
    Bocs egy kicsit hosszúra sikerült, de nagyon idegesít ez a helyzet :W

    "Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

  • -=Sziszi=-

    aktív tag

    válasz mephi666 #18 üzenetére

    A saját idejében jó volt a grafja az ONI-nak. Emlékszem a suliban egy gépen sem ment. Egyik gazdag haveromnak ment csak neki is szaggatva. :DDD
    Hiába jó a GTA IV , annak idején a Vice City több ideig lekötött és még a IV megjelenése előtt végignyomtam megint nosztalgiából :D
    Én egy új Carmageddon-nak örülnék valamibrutál jó graffal(bár inkább legyen hangulatos mint csillivilli, de semmitmondó) és a GTAIV-et megszégyenítő fizikával. Fröcsögjön a vééérrrrrrrr. HAHAHAHA ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

Új hozzászólás Aktív témák