Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz -=Sziszi=- #17 üzenetére

    engem is idegesít a mostani helyzet... épp ezért játszottam pár napja újra az oni-t :) szinte nullgrafika a mostani játékokhoz képest, de hatalmas játék volt az :) az a durva, hogy simán játszottam vele gef2mx200-al ugyanúgy, mint most a 9600gt-vel... technikai fejlődés/fejlesztés ész nélkül, de hangulatban/játékélményben a játékok már a föld alatt vannak... komolyan már annak örülnék, ha régi játékokat remake-elnének inkább ut3 (és időbel még újabb) motorokra és akkor nem kellene félnem, hogy pl a system shock2 nem megy xp alatt :S de szívesen újrajátszom így is pl az undyingot is (szerintem azt veszem elő legközelebb) amúgy tegnap az x-com: enforcer-rel szórakoztam, egy hentelős hülyeség az egész játék, de még mindig jobb, mint az újak... most a cégek főleg csak unalmas/egysíkú/gagyi/optimalizálatlan techdemókat gyártanak "játék" címszó alatt... :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák