Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csongor Oszt

    csendes tag

    válasz <Adamsky> #12 üzenetére

    az RN9pro-n nem próbáltam app nélkül, viszont az Iphone XR-en igen, app nélkül, hangképek nélkül. Az Iphone-on is nagyon szépen szól, részletes, telt hangzás, imént próbáltam újra, Bohemian Rhapsody-t, Last Christmas-t, O sole mio-t... App nélkül az ANC funkciók közül az off, strong és pass-through érhető el, appal + mild és WNR (wind noise reduction, ami kinti nagy szélben igen hatásos, jobb, mint a strong). Ha nincs szél, nálam a strong az alapbeállítás, akkor csak a zene van meg én :-)
    A füles maga nem tárol beállítást, újbóli csatlakozáskor a legutoljára használt hangképet használja (ha telepítve van az app, akkor látható).
    Én örülök, hogy megszületett ez a teszt a Mobilarénán, mert így talán több ember felfigyel erre a szerintem nagyszerű fülesre. A további infókért esetleg meg ott a fórum :-)
    Van neki még Soothing sounds funkciója, nos hát én azt biztos nem használom, mert nem szeretnék pl. a vízesést hallgatva elalváshoz rendszeresen WC-re járni :-) de biztos van, akinek hasznos ez is, mert aludni simán lehet a fülesekkel.

    Néhány napja sikerült villámakcióban 9,99 €-ért rendelnem egy ilyet: https://www.goboo.com/goods/121055.144378?nfl=144378_1_ES_403
    Kíváncsi vagyok, milyen lesz, így, hogy már van összehasonlítási alapom :-)

Új hozzászólás Aktív témák