Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Keeperv85 #95 üzenetére

    Akció kalandjáték TPS. Csak hogy pontosak legyünk. Ha még a műfaját sem tudod behatárolni, tán nem kéne pont neked másba belekötni.

    Szoval leirted ugyanazt es ezert nem tudom mirol beszelek. Gratulalok :U

    Sehol sem írtam, mennyit láttam belőle, ezt te vontad le következtetésnek.
    Kicsit sem érdekel még hány részt adnak még a PS-re, mert már az első percek meggyőztek mivel nem kell nekem játszani

    Mivel latom hatalmas problemaid vannak szovegertelmezesbol egy kis hint: mindketszer toled idezek. Talan te is meglatod az ellentmondast.

    Olyan ember írta, aki nem kicsit ért nálatok jobban hozzá, nem véletlen van a szakmában. Szóval: van PC-re jobb játék, nem is egy. PONT.

    Szoval aki hireket ir jatekokrol, az tud nekem jobb strategiai jatekot mondani mint az Uncharted? Zsenialis vagy :W
    Egyebketn a 'PONT' az nem erv es nem is ellenpelda. A 'PONT' az ovodas kislanyok vitaeszkoze. A tobbseg ezt hal' istennek alapiskolas koraban kinovi.

    [ Szerkesztve ]

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Keeperv85 #95 üzenetére

    PC GURU??? PC GU-RU?? :DDD :DDD

    Ez már tényleg mindennek az alja, már ne haragudj.
    Egy PC-s oldal a PC-t dicsőíti??? Komolyaan? NEEEE! :C Ezt te sem gondoltad komolyan. :N

    És tudod mi a legnagyobb poén? Hogy ez a cikk sem arról szól hogy PC-n jobbak a játékok amit te állítasz, hanem hogy van néhány műfaj amit egérrel könnyebb kezelni. PONT!

    Mellesleg ne linkelj.
    Mondj 1 azaz EGY darab olyan játékot ami PC-n van, de konzolon nincs, és jobb mint az UC.
    Természetesen a kategóriájában..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák