Új hozzászólás Aktív témák

  • GAI

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz mcs #278 üzenetére

    A Doom3 eredmények engem is megleptek, de inkább főleg az, hogy 75-76 FPS-nél limitált, pedig a driverben és a játékban is ki volt kapcsolva a v-sync.

    Az az igazság, hogy a minimum ebben a tesztben nem teljesen volt minimum, mert később rájöttem, hogy amellett ha az "ultra detail"-t átállítom "low detail"-re, egy eldugott menüpontban még 1-2 dolgot ki lehetett volna kapcsolni, de ezt akkor vettem észre, amikor már a kártyák ~70%-a le volt mérve vele, így nem akartam elölről kezdeni. Lehet hogy ha azokat kikapcsolom, a dx7-es kártyák nem véreztek volna ennyire el, de azért egetverő különbségek nem hiszem hogy lettek volna.

    Mindenesetre a Doom3 nem igazán vált be a mérésre, ez tény. Eleve a képminősége is furcsa, a dx7 és a dx8 között alig van különbség ha megnézed, a dx9 meg jónak tűnik de valójában az árnyékok szerintem bugosak voltak, a fények meg túl drasztikusak, mert az emberek fejének egyik fele full világos, a másik meg sötét fekete volt, és nem volt semmi átmenet :DDD Azért nem is csináltam inkább több screenshotot róla, mert ott valami bibi volt... De népszerű játék, úgyhogy benne hagytam a tesztben, attól függetlenül, hogy én magam sose szerettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák