Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz hettaki #180 üzenetére

    "Én Informatikus vagyok, nem pedig megszokásember, mint a MacOSX felhasználók 99%, nekem mindegy mit használok, és inkább, az dönt, hogy mire használom, nem pedig az, hogy szerinted a MacOSX mindennél jobb."

    Én is Informatikus(Telekommunikációs mérnök, SW fejlesztő) vagyok mégis azt mondom, hogy az a 99% nagyon erős túlzás és elvakult vélemény. :U

    "de abban most biztos lehetsz, hogy a SuperMicro serveren a cégnél nem lesz lecserélve a Debian webserver MacOSX-re, de központi domain controlleren sem fog a Windows Server 2008 R2 helyett MacOSX futni, de a profi xw6600-on sem lesz a büdös életben MacOSX az éppen aktuális Mainstream windows rendszer helyett. De a maradék 11 SuperMicro Serveren sem lesz a WIndows XP helyett a büdös életben sem MacOsx."

    Ha használtál volna Xserve-et OS X Server-el, akkor átgondolnád ezt.
    Volt "szerencsém" Win, Debian, AIX, IRIX és OS X servereken is dolgozni, szóval van elképzelésem a dolgokról. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • JulWCZar

    senior tag

    válasz hettaki #180 üzenetére

    Elég kellemetlen hírként érinthet hogy minden nagyobb informatikai céggel, amivel kapcsolatom volt, a fejlesztők előbb utóbb mind macre váltottak. (Ezek között Google BigTable fejelsztő és Facebookos team lead is volt. Egyik sem garázsprojekt).

    A UNIX eleve nem volt hátrány, a minőség pedig első osztályú minden szinten.

    A ThinkPad már nem az ami 5 éve volt, hiába rajongsz érte. Én is szívesen rajongtam volna, de az a kevés ember akiknél konferenciákon azt látok, az is váltani fog MacBookra. (Én ugyanis érdeklődve kérdeztem hogy milyen az adott ThinkPad, mivel szemeztem velük. Elég hamar elbizonytalanítottak).

  • llaszlo

    veterán

    válasz hettaki #180 üzenetére

    Nem ártana értelmezni is azt amit írtam.
    Elóször is nekem nem haverjaim vannak már rég kinőttem abból a korból, hogy haverjaim legyenek.
    "Én Informatikus vagyok" Ez a gond. Nem tudsz másképp gondolkodni. Steve-nek volt egy mondása, valami ilyesmi: "A mérnökök csak elrontják"

    "szerinted a MacOSX mindennél jobb" Mutasd hol írtam én ilyet!!!????

    "És tök mindegy hogy használtam-e volna huzamosabb ideig MacOSX-et vagy nem." Ha odafigyelve olvastad volna akkor értetted volna, hogy nem azt írtam, hogy OSX-et hanem MBP-t/MBA-t ami eléggé nagy különbség.
    "Ez ilyen komolytalan érv olyan emberektől, akiknek 90 %-ban fogalma sincs az informatikáról." Még jó, hogy van fogalmam róla, de kösz, hogy ledegradálsz.

    Az árakat meg megintcsak a többi ugyanolyan tulajdonságokkal és tudással rendelkező gépekkel kell összehasonlítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák