Új hozzászólás Aktív témák

  • hettaki

    tag

    válasz llaszlo #178 üzenetére

    Nem értetted meg a lényeget, senki nem állította hogy nem jó a Mac, de sajnos az meg tény, hogy Magyarországon még a Linux is elterjedtebb, mint az OSX, és nem az a lényeg, hogy Neked hány haverod van akinek a Macintosh bejön, hanem az, hogy 1 % alatt van az elterjedsége, és ez az árának köszönhető, a kevés garanciaidőnek.

    Én Informatikus vagyok, nem pedig megszokásember, mint a MacOSX felhasználók 99%, nekem mindegy mit használok, és inkább, az dönt, hogy mire használom, nem pedig az, hogy szerinted a MacOSX mindennél jobb. Ez egy baromság mert mire?

    És tök mindegy hogy használtam-e volna huzamosabb ideig MacOSX-et vagy nem. Ez ilyen komolytalan érv olyan emberektől, akiknek 90 %-ban fogalma sincs az informatikáról. Az az nem ismeri a rendszereket. most vettem egy olcsó Mac Mini-t 40 000 Ft-ért mert kb ennyit ér. Megtanulom, de abban (az hogy Te ismered vagy nem, most nem is releváns) most biztos lehetsz, hogy a SuperMicro serveren a cégnél nem lesz lecserélve a Debian alapú webserver MacOSX-re, de központi domain controlleren sem fog a Windows Server 2008 R2 helyett MacOSX futni, de a profi xw6600-on sem lesz a büdös életben MacOSX az éppen aktuális Mainstream windows rendszer helyett. De a maradék 11 SuperMicro Serveren sem lesz a WIndows XP helyett a büdös életben sem MacOsx.

    Notebookon Ok a MacOSX,de a magyar árak nevettségesek, ha kijutok Észak-Amerikában lehetséges, hogy veszek egy 13"-os MacBook Pro-t, de a magyar árakat tegye a fiókba a reseller...

    Nem értetted meg a lényeget, remélem így már érthető... :)

    szvsz.

    mod:

    Ezt kifejtette neked Xero is, nem az a lényeg, hogy MacOSX, vagy MacBook, hanem sokszor az, hogy mire használod. Mert mint írta:

    Egy alvállalkozónál legyen Toughbook, egy géptervezőnél legyen egy HP EliteBook vagy Lenovo Thinpad esetleg Dell Precision.
    Nyilván egy építésznél elfér a Mac, nem is róluk volt szó. :N

    Ez pontosan így van, így gondolkozik egy szakember (Informatikus, Programozó, Mérnök stb).

    Ahogyan Te úgy pedig egy User. :)

    szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

Új hozzászólás Aktív témák