Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz Atomgeszi #1292 üzenetére

    Nálam is tök jól működik, viszont azt vettem észre, hogy MIUI frissítés után nem árt törölni az ujjlenyomatot és újra felvinni (több oldalról is).
    Tény, hogy egy kicsit lassabb, mint a HW-s társai, de ez természetes.
    És két kép. :( Vajon melyik készülhetett MI9-el (tag megnézése nélkül)?
    [link]
    [link]
    Feldobtam rá az általam előnyben részesített Gcam portot MI9-hez igazított beállításokkal.
    Szép fényes időben kb hasonlóak a két telefon képei (U11), vagy lehet, hogy még a MI9-é jobbak is (bár kicsit fakóbbak), de sötétben a fenti a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

  • ricsi0307

    senior tag

    válasz Atomgeszi #1292 üzenetére

    Ezzel nem tudok egyet érteni. Én úgy fogalmaznék, hogy sokkal érzékenyebb a környezeti hatásokra mint a hagyományos. Egy átlagos embernek átlagos körülmények között jól működik, ám ha egy kicsit száraz a bőröd vagy netán kicsit koszos máris drasztikusan romlik a hatékonyság. 2 évet használtam a Oneplust ott a száraz vagy enyhén koszos kéz semmi romlást nem jelentett csak a nedves vagy olajos ujjbegy, itt viszont ha kicsit szárazabb a kezem már csak ilyen 3. próbálkozásra enged be ami az eleve lassabb működést tekintve valóban bosszantó tud lenni. Aki ezeket nem tapasztalja az világos hogy így érvel, de ha más nem, enyhén lisztes ujjal próbáld meg feloldani és rájössz miről beszélek :)

    Más: Megjött a Baseus töltőfej meg a Type-C - Type-C kábelek holnapra lesznek pontosabb adatok meg beszámoló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák