Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz madgie #142 üzenetére

    S6 Edge-em nem volt, sima S6-om volt, a legjobb, amit elértem vele, az 2.5 óra képernyőidő volt, reggel 8-tól délután 4-ig bírta, aztán vége lett. S7 Edge-em volt kétszer is, az minimum 4-5 órát bírta. HTC One-om nem volt, de egyszer kihoztam egy kiállítási példányt (Telekomnál dolgoztam), és használtam egy hétig. 3 óránál többet sose mértem azzal se.

    Aztán amúgy a fene tudja, szerintem odavernek ezek a HW-ek. Másodtelefonnak iPhone SE-t vettem, vasárnap azt is használtam a filmforgatáshoz (snitt-ansnitt). Jó, oké, pont 3 évvel idősebb a Mate 20 Prómnál, elvileg 2016 tavaszi vásárlás, a HW meg 2019 márciusi, ennek ellenére is durva a kitartásbeli különbség:

    Huawei: 4 órán keresztüli forgatás, ebből 2.5 óra kamerázás tisztán, 4K 30 fps Manual Camera. 55%-ra merült az akku 100-ról.
    iPhone: 40 percen keresztüli forgatás, 19 perc kamerázás tisztán, 4K 30 fps Filmic Pro. 61%-ra merült. Közben egy töltés is volt, az első, 4 perces felvétel 19%-ot (!) harapott az akkuba, utána gyorsan feltöltöttem 97%-ra, a második, 15 perces vitte le onnan 61-re... Nem ezzel fogod felvenni a gyereked ballagását, esetleg az ovisat. :))

    Nem tudom, új korában milyen volt, szerintem azért ennél jobban bírhatta. Még nem teszteltem, milyen napi használatra, valszeg kipurcanna az akku a melóhelyemen ebédszünetre. Ezé' ne vegyél használt telefont, csak őstermelőtől.

    (#176) bigrock:
    Szerintem még a modi is egyetértett velem, az a baj. ;]

    (#174) feliks:
    Szekunder szégyenérzet, miféle fenszi kifejezéseket ismersz. :)
    Ez nem Szentkuti hibája, van az a népes tábor, akit te jellemzel, és van az, akinek attól van "szekunder szégyenérzete", hogy csak 720p körüli a 310 ezerért vásárolt telefonja felbontása, ráadásul csak egy hátlapi kamerát "sportol". És még ki is cikizik az osztálytársai szegényt... Pro-kontra, érvek-ellenérvek, a piacon semmi sem fekete és fehér.

    (#204) Sinesol:
    Ez olyan messze van a hatertől, mint ahogy Te egyformán Makótól és Jeruzsálemtől, pont középen, izé... Bonyolult dolog ez a föci.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák