Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz pcdeni #6411 üzenetére

    Ha EU, akkor egy filler felár sincsen a szállítási díjon kívül. Max az áfa összege lehet kérdéses - farnell-nél már jártam úgy hogy a webáruház a 27% itthoni áfát mutatta a termékre, de amikor levonták az árát akkor már a 18%-os angol áfával növeltet számolták és a megérkező számlán is az szerepelt. De ez régebben volt, azóta már 2 csomag is jött és mindkettőn 27% volt, szóval ez nem tudom min múlt annó... Számolj a rosszabb esettel, max örülj ha mégis az alacsonyabbat teszik rá...

    (#6410) BeriJan

    Nem értem ezt a szenvedést az RTC jelszintillesztésével... Néztétek már a DS1307 doksiját? :F

    "logic 1 input min 2.2V"

    Tehát nem kell semmi hozzá, elég az SDA és SCL-t 3.3V-ra húzni az 5V táp mellett. Meg kell nézni a nyákot, ha van rajta felhúzó a táphoz, akkor azt le kell szedni persze és a 3.3V-ra húzni. Ha valaki az AT24C32-t is szeretné használni, az meg simán kaphat 3.3V tápot így végképp felesleges illeszteni... Az rpibolt és társai pusztán lehúzásból ajánlgatják hozzá az illesztőjüket, de semmi szükség nincsen rá!

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

  • moli.hu

    őstag

    válasz pcdeni #6411 üzenetére

    a webshopok mar a szallitassal, mindennel egyutti teljes vegosszeget mutatjak meg a rendeles vegen, tehat semmilyen illetek nem jo ra. altalanos (lehet, hogy torveny?), hogy a webshopok a celorszagban ervenyes afat alkalmazzak, igy nalam is ~26% afat kellett fizetni anno, az biztos, hogy nem 20%-os brit afat. de ezt a webshop kikalkulalja neked.

Új hozzászólás Aktív témák