Új hozzászólás Aktív témák

  • PistiSan

    addikt

    Szerintem amikor a webshopot csinálták, még nem tudták hogy ekkora kereslet lesz rá, hamar rájöttek hogy össze omlik a szerverük ha ők árulják, ezét átpasszolták két másik értékesítőnek, persze az ő weboldaluk, szervereik sem bírták 1 percnél tovább.
    Email-t én sem kaptam, viszont sejteni lehetett hogy ez lesz, nem véletlen célozgattak az ébresztő órára. Engem az jobban zavar hogy két külsős oldalra rakták ki a Raspberryket, így oda előbb be kellett (volna ha tudsz) regisztálni a vásárláshoz, egyértelmű előnyt élvezett itt a Brit lakosság azon része aki használja vásárlásra a megadott oldalak valamelyikét.

    Nincs mit tenni, ez van, nem volt szép tőlük.
    Az előrendelési lehetőségnek örülök, azt írták a webshopban hogy 30 napon belül érkezik új tétel neki, ha érkezési sorrendben fogjuk megkapni akkor még jó hogy most rendeltem egy darabot magamnak. Viszont a shopban nem csak 1-et hanem akár 100-at is vehettél ha akarsz, remélem azért vannak páran akik 10-et rendeltek azon nyomban, talán az oldal közli velük hogy bocs de csak 1-et lehet, és a maradékot szétszórják azok között akik elő rendelték, tudom ennek baromi kicsi az esélye, de a remény hal meg utoljára. :))

Új hozzászólás Aktív témák