Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Sziasztok!Kérdés,full újoncként(most töltődik a gém) vajon mit fogok veszíteni SP1 nélkül pontosan?Annyit,hogy mindenkit kínkeservesen ki kell nyitnom?SP2-t egyelőre nem terveztem,de úgy tudom,az alapproblémámon az se segít,hogy az SP1 dolgait végig kelljen csinálnom...viszont az SP2 drágább még kulcsoldalon is,mint maga a játék...
    Köztes út,ilyesmi nincs?Gondolok itt az SP1 bónuszaira...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Köszönöm a részletes választ,egyelőre emésztős... :DDD
    Egyébként videót sokat néztem,remélem hasznos lesz(online stream PCDragon,Paplovag gaming,stb),megtetszett a játék,a cod most csak ökörködni jó jobbára...igaz a HC cod4remastered azért odaver a 2 golyós killjeivel,csak hát a portolás...
    Kifejezetten az ilyen csapatmunkás,odafigyelős dolgokat szeretem egyébként,a cod4 idejében még aktívan klánkodtam...igaz 38éves fejjel idő kevesebb,de lelkesedés töretlen.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zedz #2384 üzenetére

    Nekem is tetszik a liveok alapján a dolog,persze más saját magának az embernek menni...
    Kicsit emlékeztet engem arra,hogy amikor a BO1 futott,a kedvenc szerverem volt a chrouch only.Vagyis mindent guggolva,egyedül engedélyezett az elugrás volt gránát elől,autokick állva killre,és úgy search&destroy.És bejött a taktikázás,a fedezékesdi,stb,szerencsére sok zárt tér volt ott is.Nomeg kempelésre riasztó,majd autokill.Szóval mozogni kellett,de ésszel.
    Valami ilyesmi élményt várok ettől is.OK,egyelőre még nincs kivel,de idővel biztosan akadnak társak is.Fura játék ez,hogy most lett népszerű,ilyen idősen.De tartja az árát is...Szerencsére féláron hozzájutottam.

    Egyébként miben másabb a Steames?Ubi mindenképp kell ugye hozzá...annyi,hogy pl.Steameseket is lehet invitálni vagy rájuk csatlakozni?

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Szerintem alapvetően az emberek lelkiismeretének nem kéne elbirnia a makrót.Kicsit olyan ez is,mint a "csak 1 sört ittam"-os autóvezetés.Már nem sok választja el ezt se az igazi csalástól.Tök mindegy,hogy van pl.aki erre is azt mondja,merthogy a másik meg olyan gémer cuccokkal tolja,mint amennyit az ő gépe ér,vagy eleve hogy van 300k-ja übergéppel játszani,hogy ő csak egyenlít egy makrós egérrel,mert neki meg csak 40fps-e van 1680ban...ürügy.Innen már tényleg egy lépés a valódi csít...jajj,hát csak pár dollár...jajj nem aimozok,csak a WH-t tolom be,de én lövöm meg...jajj,hát csak benyomom az aimot is,mert a Pista már harmadszor lő be,úgyis használja ő is...csak egyenlítek...ÁHH.

    Szerintem megöli a gém,a kill értékét bármi hozzáadott gépi dolog.Mint a csak 1 sör,az is reggel,mert csak délután vezetek... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz k-adi #2452 üzenetére

    Mondjuk arányaiban is más azért egy gamer egér,bill,jobb füles...mert az nem dob annyit a normálhoz képest.
    De egy makró azért...még csak most kezdtem puffogtatni,de azért itt erősen érződik,hogy meg kell a pontos célzásért és célonmaradásért ebben a gémben küzdeni.Egy cod vagy bf másabb sokkal.
    Itt sokkal jobban sava-borsa a dolognak.És pont ebbe rondít jobban a makró.Bár szerencsére sok emberen az se segít :DDD Sőt,van,aki többre megy,ha nem használja,mert a szórással,recoillal legalább elmakkol pár fejet,minthogy sután félméterrel arrébb kitolja a fél tárat 1 pontba.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Rony949 #2454 üzenetére

    A makró jelen esetben azt takarja,hogy az egered bal gombra nem csak lő egy sorozatot,hanem mellette olyan elmozdulási parancsokat is kiküld,mintha arrébb vitted volna az egeret,hogy kompenzáld a golyók szóródását és a fegyó felfelé húzását.Sajnos a minta,ahogy az egeret nem mozdítva elkezdesz egy tárat üríteni,mindig ugyanolyan lesz,és a makró ezt kompenzálja ki,így a golyók 1 pontba fognak csapódni,nem rúg a fegyó vissza.Sok egér tud ilyesmit,sajna...és ezek a "minták" letölthetők és berakhatók az egérbe.
    Emiatt csalás,mert a komoly kompenzációs munka helyett egyszerű pontlövéssé változtatja a célzást.
    Másik,egyszerűbb fajta makró,amikor single shot fegyverből csinálnak vele automatát,és ráadásul kiszámolva a lehető leggyorsabb lövési tempóra,ahogy lehetetlen lenne kézzel lőni a fegyóval.Ez némelyik egéren plusz gombként is van,dupla,triplashot jelzővel,az a4tech Oscar egerei pl.ilyenek.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zedz #2457 üzenetére

    Tetszik,persze,de ma is csak videózni van időm,4kor keltem,holnap dettó,pihi van.Igaz félsiker,mert R6 streameket szoktam nézni...legalább szokom a mapot,stb.Sajna játszani nincs sok időm...de majd holnap du azért rásegítek.

    A cod is jó...csak másért.Az tipikus akár 10perces hentgame,bármikor bevethető.Itt azért komolyabb cselekmény van.Viszont összehasonlításra mintha almát körtével...melyik miben jó.Van,hogy csak pár headshotra vágyok és kész,kiégett aggyal,van,hogy egy normális akció kell tervezéssel,komolyan.Igazából nem török pálcát.A R6,BF-ek is,a Codok is,Titanfallok is,Overwatch is,Killing Floor 2 is megfér a polcomon.A lényeg,hogy adott esetben szórakoztasson.Szapulni mindet lehetne valamiért,valamilyen szemszögből,éppúgy szeretni is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bjørgersson #2663 üzenetére

    Én egy streamernél láttam őket online ellenük,verzió ugyanez volt,csaló férgek...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gyurkikrisz #2667 üzenetére

    Kár,hogy elég nehéz megmondani,ki tol be itt valamit...ez ugye nem cod,bf,hogy az aimos csinál 100killt 2 halállal pl...ebben az ügyben is annyit láttam konkrétan,hogy nem tolták túl profin a srácok,simán lőhetőek lettek volna,csak simán nem lehetett...így mintha lealáztak volna egy csapatot és kész.Erre nemigen van csalásvédelem,nem hinném,hogy a körök minden lövedéke el van tárolva,mert mondjuk abban benne lenne,hogy valakire rá lett tolva 2 tár,kapott 4 fejlövést,mégse halt meg.Passz.Codokban némelyikben volt olyan opció,hogy ha bekapcsolta az ember,kis terheléssel pluszban,de minden kört felvett,és utána vissza lehetett nézni,ott benne volt minden lövedék,gránát,stb.
    Itt a srácoknál korántsem állt fent még rossz ping se,bár élő streamen láttam lelőhetetlen lagswitchest is,akinek hirtelen 400as pingje lett,amikor lőttek rá/lőtt,amúgy 70 stabilan.Lett is top1 valami 10+killel a végén.
    Mondjuk az se megoldás,hogy az ilyeneket videózni kelljen és beküldögetni.Féreg világ ez,pár dollár havonta a cheat.Itt meg egy sima WH is elég amúgy,ha valaki nem teljesen béna.Már plat szint is.Bár ebben a gémben szerencsére nem túl gyakori,ezt nem is veszik úgy a vérpistikék eleve,hosszú tökölős körök,előkészületek,csak pár kill,és igazából nem sok e-fütyi lehetőség.Szerencsére.Itt a kör maga a jutalom és kész.Azt meg nem kapja meg hosszútávon csíttel az ember/üvölt,hogy pl.nem tud jól védekezni,csak túlügyesen rushol védőben is,de taktika 0.Plusz a meghaltak mozizzák,ugye...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Aki jól viseli az optimista bénázást,az engem is felvehetne majd, Lorenz0HUN néven futok jupléjen...a második O az nulla,mint még most én :D Sok időm sajna nincsen,hétköznap semmi,ma is pl.9ig melóztam.De önmagában jópont,hogy nem ma kezdtem az FPS-t,szeretem a taktikát,és nincs ragequit,nyugis megfontolt vagyok.Prók persze ne várjanak csodákat,1v4 lehozásokat :DDD MÉG.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #02119936 #3451 üzenetére

    Simára steamen 2.7 giga

    Egyébként miben másabb a steames gém?Mert ugye Uplay nekem is kell hozzá...Ja,magyar nyelv az nincs,annyiban más.Ráadásul nem tudom,hogy ezen verzió sajátja-e,de néha indul rögtön,néha pedig csak a Starting BattlEye Launcher... ablakocska bejön,és percekig semmi...mellé természetesen a steam azt jelzi,játszok.A kilövése se segít,ha úgy akaródzik neki,csak 10 perc múlva indul el,máskor meg az ablakot se látom.
    Net 100megás,játékokban,ebben sem gond semmi...ha egyszer elindult :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz v450 #3453 üzenetére

    Én inkább azt vettem,minimális pluszért...nincs ubis ismim különösebben,steamen van mindenki.Meg egyfajta biztosabb háttér mégiscsak...plusz steam overlay,stb.Egyébként azt nem tudom,hogy a steames invite,join működik-e amúgy,vagy arra az ubit kell használni ígyis.van vagy 5 uplayes ismim :DDD Nomeg még nem állok készen lvl19-cel,annak is jórésze terrorist hunt,hogy bárki haver idegeire menjek :DDD Még nemrég kezdtem a casualozást is.Sajna sok időm nincs játszani,hétközben konkrétan zéró,hétvégén meg offline headshotokat kergetek inkább csajokkal este,már kinőttem a gamenight-ekből.DU persze mehet.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák