Aktív témák

  • TheVeryGuest

    senior tag

    IR:
    Én régebben zúztam a RealMagic H+-t távirányítóval. Az IRAssistant nevű progit használtam hozzá. Lehetett tanítani is, így elvileg a RealMagic IR-vevővel lehetett pl. Thomson TV távirányítót is haszálni.
    Lehetett vele távirányítani WinAmp-ot WinCommandert, MP6.4-et. Igaz kicsit körülményes volt, mert ugye az hogy melyik gomb mit jelent az az éppen előtérben lévő App-tól függ. Szóval előbb mindig ki kellett választani az adott App-ot, aztán jöhetett a művelet.

    RF:
    Hát eddig az ATi Remote Wonder az egyetlen ilyen mairől hallottam, de árlistán még nem láttam
    Nem kifejezetten távirányító, de mostanság egy Logitech Cordless RumblePad-et (ez RF-es cucc) használok basic távirányításra (MP6.4 vezérlés), de elég körülményes, előbb be kell lőni a profile-t a WingMan varázslócuccal. Úgyhogy ehelyett inkább a Cordless Desktop bill., csak az meg sok helyet foglal az ágyban :))

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Aktív témák