Keresés

Aktív témák

  • Dr.Burn

    őstag

    válasz Bagoly #28 üzenetére

    Nem tudom mért nem tetszet az írásom vagy mi bántot meg benne de mind1!
    És bocs ha megbántotalak nem direkt volt!!!:(

    Lehet hogy a memóriák jobban bírják jobban türik a meleget. De az is lehet hogy nem probáltad olyan játékal amivel megtudod izzasztani a kártyát! Huzáskor általábban 2-3x leszokták)(szoktuk) futtatni a 3dmarkot! És ha szemetel a kép akor egy kicsit vissza állítjuk!

    Ezzel nem értek veled egyet!!!! Figy az egy dolog hogy szemetel a kép meg minden, pl az enyémen 3,6ns ramok vannak, ahogy már fentebb is írtam!
    De ha lenne a srácén hütés ő is tudná tovább huzni. (Gondolom ez egyértelmü)

    Ezt visszont nem értem! Hol van a 4ns ram? Vagy mi? Ezt kicsit részletezd, pls!

    Értelek, de remélem te is értesz!

    ui: Neki a gpu-n sincs hütés és a memórián se remélem érted mirre célzok!

    "Later Nerd!"

  • karyo

    senior tag

    válasz Bagoly #28 üzenetére

    Rögtön megcáfollak: A Sapphire Rad9kPro-mon 3.6-os Hynix van. És cool 2d-ben. A tied valami félresikerült példány lehetett, tán ezért is szállt el. A nyák egyébként teljesen megegyezik a BBA-val, (btw a ramok is, BBA-n is 3.6 Hynix van...) ráadásul alkatrészek is egyeznek. Erről ennyit, egyébként a Sapphire ''lepowermagicozni'' nagy bátorság, gondolom nem vagy tisztában azzal hogy az összes néhai RadeonLE, ill OEM Ati termék gyártóját szaroztad le, mitöbb, amerikában ezeket BBA-ként árulják....

    Enjoy the silence.

Aktív témák