Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Amúgy ma feltelpítettem megint és megnéztem a "duelt".

    Ez egy rossz vicc. Ennyire rohadtul unalmas x percet már nagyon rég nem töltöttem semmilyen játék előtt.

    Zéró duel feeling, zéró map control, zéró bármi. Ezt "duelnek" hívni offenzív, nem kicsit. Inkább "CA hicomat struggle" / "Face to Face Clown Arena" vagy valami hasonló elnevezés kellene neki.

    Volt, hogy 4,5 percig csak keresgéltem, hogy hol az ellen, miközben folyamatosan szedtem a megákat meg armorokat és unatkoztam. Aztán amikor rájöttem, hogy a bánatnak mászkálok itt össze-vissza, +forward 40% lg 60% rail, oszt' jóvan, utána már hamar vége lett. ;]

    Kibetűzöm mégegyszer: ez bizony n-e-v-e-t-s-é-g-e-s.

    Amúgy a hitboxok fele még mindig hulladék, ahogy a hangok is.

    A player levelek megmardtak (legszebb, amikor a kukába lősz egy lvl 39-es krumplit, miközben zokog, hogy csítelsz : D), yay, a piros körvonalak szódával elmennek, a dm6 item átrendezése jobb, mint volt, kivéve a Quadot. Hogy mi vitte rá őket, hogy map centerből kiszedjék..

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák