Új hozzászólás Aktív témák

  • esfrost

    tag

    válasz Aprósólyom #3665 üzenetére

    Szerintem jó úton halad a játék. Egy csomó minden hiányzik belőle még mindig, de most legalább azt érezni, hogy törekvések is vannak arra, hogy minden, amit a community szeretne benne legyen. Itt van mindjárt a timelimit duel format PTS-en. Valahogy szépen bele kell implementálni a bajnokokat, hogy legyen értelme a létezésüknek és lesz egy izgalmas 1on1 módozat. On-line versenyek folyamatosan vannak, 1on1 és 2on2 is. Most volt két hete a magyar verseny Budapesten, év vége fele pedig lesz még egy magyar rendezésű, de már európai verseny, az Budapesten. Szinte minden hétvégén van valami online verseny, néha még hézköznap is. Érdemes őket követni. Bárki nevezhet ezekbe a versenyekbe. Kifejezetten kezdőknek is vannak versenyek. Nyílt bajnokság az összes szinte. Most a hétvégén pedig meg volt az első amerikai timelimit duel verseny. Marha jó volt szerintem. Izgalmas, több százan nézik, remek hangulat. Játszani is lehet szinte minden módot, vannak ellenfelek. Duel EU-n belül szerintem pörög, legalábbis amikor én kerestem ellenfelet akkor 1 pecen belül mindig talált (bár nagyon ritkán duelezek). DM/Unholy/TDM mindig van, 1 percen belül talál akármelyiket. Szerverek nekem stabilnak tűnnek, én nem tapasztalok lagot (csak a szokásos netcode probléma van még jelen néha). Én összességében már most elégedett vagyok a játékkal. A teljesítményéről továbbra sem tudok nagyon mit mondani. Nekem erős gépem van, így nincs gondom az FPS-el, vagy stutteringgel. 240fps konstans, minden módban, és nagyon folyékony az egész játékmenet. Nincs akadás, vagy lag. Hát itt tartunk most kb...

Új hozzászólás Aktív témák