Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    A support ugyan már sok éve halott és megvásárolni is elég nehéz manapság itthon, de én például az elmúlt 1-2 hétben toltam végig és most először.
    Igazából nem rossz játék, csak technikailag nem ártott volna jobban odatennie magát a Raven-nek, ugyanis még mindig nem megy menüből a szélesvásznú felbontás, valamint a grafikai beállításokat is sokszor elfelejti. Csak úgy tudtam maxon játszani, hogy manuálisan buheráltam meg a cfg fájlt.
    A játékmenet nem rossz, de a játék legnagyobb hibája számomra ,hogy a azok a fegyverek, melyek a régebbi epizódokban a legerősebbek voltak, itt most lepkefing kategória. A játék elején rendelkezésre álló sima gépfegyverrel ugyanolyan könnyű irtani az ellent, mint egy Hyperblaster-rel, tehát ugyanolyan erősek. A 2. részben a Hyperblaster egy félelmetesen, brutálisan erős sorozatlövő volt, itt viszont nagyon gyenge. Ugyanez az érzésem volt a RailGun, illetve a Dar Matter Gun (alias BFG) esetében, ez utóbbi volt a legnagyobb vicc, itt nagyon kiakadtam, ugyanis a legnagyobb és elvileg legdurvább fegyver az, amelyik nem ér semmit. A régi epizódokban egy ellenfél sem maradt talpon ha az ember kilőtt belőle egyet, itt viszont ha csak egy gyenge ellenfelet akarok vele kinyírni, akkor mindenképp a nagy és lassú gömböt pont rá kell lőnöm, ami igencsak nehéz. Ezt nagyon elk*rta a Raven, nem is használtam ezt a fegyvert szinte soha, mert nem sokra mentem vele.
    Szintén bosszantó, hogy sokszor egyszerűen olyan sok stroggot küldd a gép a játékos ellen, hogy egy idő után unalmassá, sőt bosszantóvá válik az eszetlen hentelésük.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák