Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Apophis #168 üzenetére

    Nos, a legütősebb konfig viszi maxon. 1024-ben max felbontáshoz (szűrők nélkül) már 9800pro kell, de viszi azt simán. a 6600GT már szűrőkkel is jól teljesít. 9800pro alatt viszont már kompromisszumokra kényszerül az ember.
    Egy 3GHz-es gépen, 1GB RAMmal, Gf6800/radeon x800 karival simán megy nagy felbontásokban is. jó, annyira nagyokban azért nem, 1600-ban szűrőkkel, de lehet már anélkül is elvéreznek, a 128mb-os verziók mindenképpen. de szerintem a 256mb-os is izzad mint a ló.
    Ha azt akarják, hogy a tágas külső terekkel is boldoguljon a motor, bizony be kell fejezni, amire Carmack nem volt képes. Az engine egyáltalán nincs befejezve szerintem. De hát muszály volt megjelennie... akkor még úgy tudtuk, a HL2 szeptemberben jön, szal előtte mindenképp ki kellett adni... HL2 pedig megjelent nocemberben, és szerintem nincs olyan ember, akinek ne futna. a nagyon low-end gépeket leszámítva. Bár még nem tudtam sajnos kipróbálni.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák