Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Sn00k #677 üzenetére

    1. Tény, a Doom3-hoz kevés volt, de amikkel néha játszom, azokhoz bőven elég.
    2. Az én Radeonom legfeljebb csak kevésbé gyors, de a minőséget nem a gyorsaság jelenti. Ez a kártya még nem MSI, Abit, Asus stb kókány gyártó műve, ezt még az ATI gyártotta. Értsd: nem csak a GPU-t, hanem magát a kártyát is az ATI csinálta. Régen készített videókártyákat is, valamikor a 9700 sorozat idején hagyta abba az európai szállítást. Az alaplapom szintén a minőségi kategóriába tartozik, nem dzsunkagyártó remeke. A memória annyira nem kényes dolog márka tekintetében, bevallom, abból nem is ruháztam be Kingstonra, vagy hasonlóra. Normális alkatrész alatt tehát nem gyorsat, hanem minőségit értek. Itt a fórumon a legjobb gépekkel is szopnak sokan olyan játékokban, amik nálam nem fagynak. Vagy láma user, vagy szarul összeválogatott gép az oka. Nálam az első default kiesik, informatikus vagyok, tudok vigyázni a rendszeremre, de a másik lehetőség sem adott, mivel mint mondottam, azok az alkatrészek, amik a működést nagyban befolyásolják, minőségiek. Az alaplapommal pl soha semmi gond nem volt, szemben a dzsunkagyártók műremekeivel, de a VGA is jól működik, gondtalanul, nem kell topikot nyitnom a bajaiknak.
    Szóval legközelebb kerüld a piszkálódó megjegyzéseket a konfigokkal kapcsolatban, amíg nem tudod, mi is van bennük.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák