Új hozzászólás Aktív témák

  • meat grinder

    csendes tag

    amit az indexen olvastam, az szerintem több mint felháborító. aki egy ilyen kritikára vállalkozik, az minimum az előzményekkel legyen tisztában. igazából nem is találtam szavakat miután elolvastam a cikket. :D ami hírtelen eszembe jutott, azt elküldtem mélben
    a szerzőnek. remélem reagál rá valamit.

    '' Üdvözöllek baromarcú barátom.

    Elnézésedet kérem a sértő hangnemért, de sajnos a cikkedet elolvasva nem tudok másra asszociálni, mint egy baromra. Amit a Quake4 nevű játékról
    összehordtál, az nekem(nekünk) is felér egy(sokkalta nagyobb) sértéssel. Igazából nem akarom elhúzni a dolgot, eszemben sincs oldalakat írni arról, hogy
    mekkora faszláma cíkket hordtál össze, de ezt sajnos nem tudtam szó nélkül hagyni. Ami igazán szánalmas, az nem is az lenne, hogy maga a játék nem
    tetszik, hanem hogy akkora baromságokat írtál össze a kritikádban, hogy az már kritikán aluli. :) Szinte minden sorodból árad a hozzánemértés.
    Fogalmad sincs a történetről, az előzményekről, (mellesleg a játékot nem az id passzolta le a ravennek, hanem a raven kérte meg őket, hogy hagy készítsék el Ők a negyedik részt!)és őszintén szólva nem is igazán értem, hogy az indexnél hogy a jó büdös f*szba engedték egy ekkora dilettáns írjon cikket egy
    legendáról?? Számomra érthetetlen... (Mellesleg nem a Quake volt az id által kiadott első játék apa. De gondolom a wolfensteinről még távolról sem hallottál soha, illetve a doom se mond neked semmit-amin igazság szerint nem is lepődtem meg, nyilván mikor ezek a játékok készültek te még a szorzótáblát magoltad a
    suliban, illetve a pc-t nem ismervén a szuper nintendón kamatoztattad nem létező gamer tehetségedet...
    Mindenesetre a záróakkord, amit a cikkedhez írtál megmagyaráz mindent. Gondolom a HL2-őt is God módban toltad végig tavaly... Faszláma.
    A Quake4 isten lett. Pont olyan mint amilyennek vártuk. És minket rajongókat csak ez érdekel. Te viszont térj vissza a Mario fivérekhez. Az talán még neked
    is menne csalások nélkül...

    Üdv:

    Meat Grinder''

    aki esetleg nem tudná miről van szó:

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák