Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    Üdv az uraknak! (Meg a hölgyeknek, ha vannak. :) )

    Tegnap este becsípődtem. Nézegettem, hogy az EP-n lévő pénzt mire is lehet elverni, és találtam a Polar M400 órát. Aztán elkezdtem nézelődni. Olvastam róla jót is, rosszat is - gond volt az egyik fedéllel, de azt már elvileg javították, gyorsan merült bandusé pl. De csak nem hagyott nyugodni a dolog - azért is vagyok itt, éljen a kütyü mánia! :DDD -, és nézelődtem, megnéztem a Garmin Fenix 3-at. Húúú... Viszont drága. Jött a remek gondolat, Fenix 2. Ez már a Polarral egy árban lenne. A Fenixben az tetszik, hogy van rajta térkép. Viszont nem tudom, hogy ez a térkép mennyire használható. Pl, ha rátöltök egy tracket, akkor az alapján végig lehet-e menni az útvonalon, vagy erre inkább rendes túra gps kéne?
    Nem vagyok még csak amatőr sportoló sem, kerékpározok, meg túrázok, bár futni is kéne. Egy mindenre jó ketyerét kéne vennem, amit akár még hétköznap is hordhatok. (Úgysincsen órám.)

    A Polarban tetszik, hogy lehet napi mozgás mennyiséget beállítani, cseszeget, ha sokat üldögélsz. A Garmin viszont sokkal jobban néz ki, és a térkép funkció nagy piros pont. Amennyiben tényleg jól használható.

    Beszéljetek le!... :))

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák