Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NTSC Jani

    tag

    válasz arty #79354 üzenetére

    De érdekel, hogy milyen a játék. Nem szoktam előrendelni általában semmit, mert nem igazán érdemlik meg a fejlesztők, legalábbis a legtöbb. Nálam a Cod, Fifa, Battlefield, Far Cry meg ehhez hasonlók fekete listás játékok. Tehát az EA, Ubisoft címek off.

    A GT7 az eddigi videók alapján nagyon bejövős. Amúgy egy fillérembe se került az előrendelés, mert természetesen lemezesen rendeltem elő, s nem fizettem ki előre. Digitális játékot biztos nem rendelnék elő, az olyan érzés, mintha a levegőért fizettem volna, plusz ott tényleg ki kell csengetni a pénzt előre.

    Még a Horizon Forbidden West elő rendelve, de azt lemondom, mert túl közel van egymáshoz a kettő a Horzion és a GT7, egyértelmű, hogy az autós élvez előnyt. Az első Horizon-t egyszer végigtotlam, másodjára már unalmas volt, s nem is bírtam végigtolni. Szóval megvárom míg lemegy az ára 10.000 környékére, s akkor jó lesz. :)

    Nekem elég kevés játékom van, inkább minőségre hajtok. Most összesen 9 db PS3 játékom van lemezesen. 1 digitális, PS5-nél pedig 2 db PS5-ös cím, s 4 db PS4-es cím lemezesen. Ezen kívül még néhány ócska PS plus-os ingyenes játék, amikhez nem nagyon nyúlok. Volt több játékom, de aminél azt érzem, hogy nem tudnám még egyszer végigjátszani az megy is eladásba. :)

    Na igen az 50 Hz az undorító, ezért nem szerettem a PAL PS1 és PS2 játékokat. Némelyik PAL PS2 címnél volt 60 Hz-es opció, de nem soknál.

    Egyszer Amazon-ról rendeltem Gran Turismo 1-et, de nem néztem milyen régisó, s olyan fura volt a tokja. mint kiderült az amerikai verziós vettem meg. Beraktam, s olyan fura volt, hogy gyorsabb a játék (pedig ez az alap sebessége, s az európai van lelassítva). Utána már rá se bírtam nézni az európai játékokra. S NTSC játékokra hajtottam. Ezért a nevem NTSC Jani. :DD

Új hozzászólás Aktív témák