Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #58000384 #66926 üzenetére

    "Most ezen megint felesleges vitázni, mert úgy állítasz dolgokat, hogy fogalmad sincs róla."

    Nem én találtam ki, hanem Carmack bácsi. Egész hosszasan beszélt a témáról. Nyilván ő is fogalmatlan.

    "Persze. Készülhetett volna a játék olyan grafikával, mint a de Blob 2, mert az is nagyon hangulatos és szép játék (tényleg), ettől biztos jobban is ment volna, az apokaliptikus hangulata meg ugyanilyen maradt volna."

    "Egyébként az N64 grafikát először viccnek szántam, de már lassan ott tartunk, hogy a textúrák legyenek kicsik, a képi effektek háromnegyede legyen kikapcsolva, meg a modellek alacsony poligonszámúak legyenek. Jöjjön vissza az Oblivion grafikája 2015-ben. Esetleg 720p helyett menjen 576i-ben. Legyen akkor PS2."

    Imádom a szarkazmust. Kár, hogy itt most éppen nem volt semmi helye. Számodra a vizuális élmény egyenlő a poligonok számával, számomra ennél többet jelent.

    "és más dolog hozzá nem értő módon kritizálni valami olyant, amiről nincs fogalmunk."

    Jajj, hagyjuk már. Egyszerűen teljesen szíved csücske a játék és nem tudod elviselni, ha valaki rámutat néhány hiányosságára. A gamecritics idézetekre miért nem írtál semmit?

    Az open world dolgot felejtsük már el, mert csak ezen lovagolsz - volt ott bőven MÁS is, aminek a megvalósításához nem kellett volna egy mainframe számítási kapacitása, mégis sokat dobott volna a végeredményen; hasalás / hasonkúszás, rendes inventory, néhány plusz felvehető tárgy, pár új enemy skin, javítható felszerelés, Ellie hátizsák és legalább egy hangyányival okosabb enemy AI.

    "A DLC-t meg ennél a játéknál felesleges felhoznod, mert teljes értékű volt anélkül, hogy bármit megvettem volna hozzá."

    Kivéve a Grounded nehézségi fokozat, ami már némileg több kihívást / realitást (no HUD-dal az élen) rejt magában. Ezen amúgy jót derültem; nehézségi fokozatért fizetni. Mondjuk a PS4-es Remastered tulajok örülhetnek, mert nekik alapból jár - ha már csak egy portot kaptak.

    "A PC-tulajoknak csak annyi köze lenne ehhez a kitolt megjelenéshez, hogy (okkal) szidhatnák a Sony-t és a Naughty Dog-ot."

    Wut? PC-tulajoknak az égvilágon semmi köze a TLoU-hoz. Semmi. Hacsak nincs PS3 / PS4-ük is.

    "Még mindig nem érted, hogy mikor már két éve kint van a PS4, framerate gondokkal küzdve, akkor a konzoltulajok nem egy PS3-ról átportolt játékot várnak, amit értelemszerűen elsődlegesen arra fejlesztettek, annak minden korlátját figyelembe véve"

    Oszt mégis mennyi ilyet kapnak.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák