Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz szasanyi #22520 üzenetére

    Ennek ellenére szétszedtem a PS3-mat. Nem egy nagy ügy tényleg, miután megnéztem a YouTube videón simán ment a dolog és összerakni is egyszerűbb mint a kontrollert. Már a szétszedés végére nyilvánvaló lett, hogy nem ez lesz a probléma lényege, ugyanis egy 1 éves, szét nem szedett PC-ben sztem 5x ennyi por, kosz gyülemlik fel mint ami ebben az elmúlt ~3.5 év alatt. A pasztázásnál sem láttam problémát, és csak az RSX szélein lévő fölösleg volt kicsit megszáradva, de ha már szétszedtem letisztítottam és MX-2 használatával újrapasztáztam. Szépen összeraktam, minden a helyére került (nem maradt se csavar sem alkatrész :D ), bekapcsolás, ééééés.... semmi. Illetve ugyanaz mint volt, azaz YLOD. No és hab a tortán, hogy a lemezt továbbra is benne van, mert sehogyan nem adja ki a rohadék. Úgy tűnik, a BD olvasó szétszedése lesz csak megoldás, de azt meg sajnálom mert kifogástalanul működött, és hátha valakinek kell(ene). Hát mit mondjak, jót legóztam a SONY-t meg üdvözlöm Bláner Bozsó nevében is. :P

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák