Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Gebriel #17603 üzenetére

    "Ezek szolgáltatások számomra mennyire lesznek hasznosak, az attól függ mennyit kell vele szórakozni. hogy elinduljon. Mert ha egyszerűen lehet felrakni őket, használni fogom ellenkező esetben nem, mert akkor már rég PC-t használnék."

    Na, pont most mondtad ki a lényeget! Ha ezek a szolgáltatások gyárilag működőképesek lennének a gépen, ahogy azt a Sony eleinte ígérte, akkor bizony használnád Te azokat bőszen és dalolva. Ha ezek működnének, és a Sony figyelembe venné a felhasználói igényeket, akkor meg sem született volna az igény a homebrew-programok telepíthetőségére, vagy legalábbis sokkal kisebb kör lenne érdekelt bennük és inkább a warezra koncentrálódna.

    "Amikor fizetni kell érte nagyon nem jó, hidd el. Nekem nem."

    Persze, amikor fizetni kell valamiért, az mindig kellemetlen, de ha tudod, hogy ezért cserébe minőséget kapsz, akkor sokkal inkább kifizeted. Én pl. ezért veszek filmeket eredetben és nem töltöm le a hulladék rip-eket és igen, erre hajlandó is vagyok áldozni, mert minden hobbi pénzbe kerül és a minőségi dolgokat meg kell fizetni. Azért is hajlandó lennék fizetni, ha minőségibb lenne a PSN, de nem olyan formában, ahogy most a PSN Plus-t kitalálták, mert az semmivel nem minőségibb, csak más a tartalma, de azokat a szolgáltatásokat pont nem nyújtja, amit a felhasználók elvárnának tőle. Na azért tényleg nem fizetnék, nem is fizetek.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák