Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Sirandrish #66889 üzenetére

    Dehogy adom.

    "mert a lolik (Sarah + hellyel-közzel Ellie) a szívem (s lelkem), a zombi-apokalipszis meg a szívem csücske."

    "Amúgy az atmoszféra rendben van."

    "Kétségtelenül egy jó és élvezetes játék (a hibái ellenére is), megérte a 6 ezer pénzt, de azért bőven akadnak hiányosságok / javítani valók. Csak nyitott szemmel-füllel játszottam és nem ültem egyből, minden fenntartás nélkül a hype-vonatra - sok review és véleményezés erősen túlzó jellegű a pozitív spektrumban."

    "tl;dr: Amit mondok, hogy ez egy igen jó kis játék, de hibái is akadnak szép számmal - egy kicsit több figyelemmel, mélységgel és lehetőséggel HATVÁNYOZNI lehetett volna a játékélményt és az újrajátszási értéket."

    Ergo jó a játék, csak nem lett az, ami simán lehetett volna. A szelektív olvasás nem erény. )

    A pozitívumokat nem hangoztattam túlságosan, hiszen azokat úgyis netszerte mindenki már betanult szinten, dogmatikusan mondja vissza.

    Ne kezdd már te is ezt a "homokba dugom a fejem, mert TLoU"-dolgot.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák