Új hozzászólás Aktív témák

  • satz18

    őstag

    Végeztem a SH downpourral. Összességébe tetszett, de SH-k közül a gyengébbek közé sorolnám. Ami pozitív: BD lemezt egyáltalán nem pörgeti, ami nálam nagyon fontos. A hangulat az beszippant az első perctől és nem enged el a végéig. Nagyon ötletesek az endingek benne. A melee harc nagyon jó lett benne, főleg a homecominghoz képest. Nincs benne QTE.
    Ami negatív: A story önmagában nem rossz, de nem függ össze a többi résszel és nem olyan grandiózus. Az optimalizálás borzalmas, főleg ennek fényében hogy PC-re nem is kellett portolni. RDR színvonal és ezzel asszem mindent elmondtam. Lőfegyók nem lesznek nálad permanensen, szóval nem használhatóak igazán jól. Ez mát a homecomingban is szar volt. A side questek alapvetően ötletesek, de baromi nehéz mindent megtalálni. Folyamatosan végigjátszást kellett bámulni. Pl a TLoU-ban, evil withinben, alan wakeban kb egyszer sem akadtam el. A menekülős részek sztem tök hülyeségek voltak, a régi részek otherwordös pályái sokkal jobbak voltak. Szóval összességében SH rajongóknak mindenképp ajánlott, de volt már jobb rész is. Ha minden igaz lesz lehetőségem tolni az Origint, arról eddig csak jókat hallottam.

    Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Új hozzászólás Aktív témák