Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Sirandrish #57318 üzenetére

    Sirandrish: Én PC-ről nézem, de ott maradéktalanul...mind a magyar, mind az angol.

    Van 1-2 eltérés azért a 2 régió között címekben... angol adja külön is a Dead Space-t a magyar csak bundle-ben, bár jobban megéri mert az összes DLC-vel adja 3490Ft-ért míg csak 1600Ftra átváltva adja az alapot az angol. Elég sok kieget ad. Bár választásom úgy sem lenne, mert bankkártyával csak magyaron tudok fizetni. :W

    Pff srácok én betárazok úgy érzem.

    Resident Evil Super Bundle 13.990...ha darabokban veszed meg amit ad akkor 23.842Ft, bár igaz ebből nekem a Resi 5 megvan...de terveztem alapból a régieket visszaszerezni + resi 6ot. Jó lett volna a Resi 6 dobozosan, de hát az alapból 6.000Ft lenne csak az így lemondok a dobozról :(

    Dead Space Super Bundle + RDR Undead Nightmare ...

    Imádom a novembert.... ezt így kifizetem és akkor nov. 1el meg jön pc-n a a steam halloween. Csődbe megyek :DDD

    Más: a RE Super Bundle-ben van 2 ilyen anno fénypisztolyos rész is...nyilván az most porosodni fog, de elvileg ez támogatja ugye a ps3 dolgait... ehhez nekem kellene vennem egy eye camerát meg egy pisztoly izét? Ezekhez nem értek szóval aki használ ilyet homályosítson már fel, hogy van a move, meg van a navi meg a pisztoly, meg a hátvakaró meg minden nyavalya ...mi kéne hozzá nekem? Köszi :)

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák