Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz HuMarc #56895 üzenetére

    Az első rész 18.fejezetétől vannak azok a kissé fura dolgok. (Nem akarom lelőni aki még nem játszotta volna) Nekem odáig nagyon tetszett.Onnantól sem volt rossz csak kicsit megváltozott a hangulat.

    Kevepapa: Pedig -szerintem- az első rész a legjobb az uncharted sorozat közül.Hasonlóan nagyon jó a 2. is. (a leggyengébb egyértelműen a 3.)
    Ha az első részben sokalltad a harcot akkor miért nem állítottad át easy-re.Mindjárt más lett volna a helyzet..

    Lord Vader: Szerintem nagyon kár érte.
    Elhiszem,hogy olcsóbb megoldás meg gyorsabb,de én ezzel a géppel nem csinálnám meg. Nem is csináltam meg.Megvettem a gyári beépítőkeretet.
    Egyébként az ebay-en harmad annyiba kerül.Érdemes ennyit rááldozni.Ha véletlenül elmozdul/megpattan a kártya/stb. akár bukhatsz mindent a winchester-edről.
    Én nem ajánlanám ezt a megoldást.

    Satz: Szia!

    Annyival kiegészíteném Fausto írását,hogy jobb 2 fagyi egy személynek a sport champions-ban. (Azzal a kettővel persze tudtok többen is játszani)
    Nekem megvan az első rész (sport champions) és abban -ha jól emlékszem- két szekciónál jól jön a két fagyi.Az egyik az íjaszat a másik a gladiátorjáték. Ezekhez jobb két fagyi.

Új hozzászólás Aktív témák