Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Xmodule #37008 üzenetére

    Hali!

    Olvastam kipróbáltad az NFS ( vagy Burnout aki így szereti :D ) új részének demóját.
    Én elállítottam a beállítást, mert a franc fog L2 R2vel gázt adni meg fékezni.
    Nézzetek hülyének de én még a régi jó kis analóggal irányítom oszt jóvan korszakból vagyok.... alapban nem is tudom finoman adagolni neki a ravaszokkal... nem áll rá a kezem. Kinek ez kinek az...

    Nah de elkalandoztam, mint Lara Croft..... szóval ha elállítom a beállítást, megyek a verseny helyszínére ahová jelöli és elvileg meg kellene nyomni valamit, hogy startolhassak...deee gondolom az elállítás miatt nekem azt írja, hogy ( úúú emlékeznék rá... ) Push R and R ...azt hiszem. Mi baja van?? R and R? az mi a rákom? :)

    Ti mivel tudjátok elindítani a versenyt vagy most elállítom a kiosztást és megőrül?

    Amúgy miért ilyen paraszt már bocs az összes NFS a custom beállításokkal? NFS HP-nál is, egyszerűen beállítani rendesen....itt is fele gombokat nem is veszi be... hülye megoldás vagy én nem értek hozzá?? :) eddig értettem :)

    Köszi!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák