Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz M@trixfan #35623 üzenetére

    Emlékszem, hogy a Half-Life 2-t már az első rész megjelenése után vártuk, már '99-ben. Aztán kaptuk a mission pack-eket (Opposing Force, Blue Shift), amik szintén jók lettek. Majd ugye jöttek az első tech-demók a második részből, amiktől mindenki letette a haját. A Source motor és az a fizika valami brutális volt. Nagyon lassan telt el az a 2-3 év, mire kijött a játék. Úristen, mekkorát ütött akkoriban. Gyorsan el is felejtettem a Doom 3-at vagy fél évre, pedig előtte az volt az über-császár, addigra már vagy háromszor végigtoltam. Aztán később újra felfedeztem, mert hangulatát tekintve az is zsenilális, grafikalag is jó volt, még ha fizikában a HL2 lábnyomát se szagolhatta.

    A mostani, agyonbutított PS3 megjelenése nem gondolnám, hogy a PS4 csúszását jelentené, szerintem pont ellenkezőleg: gyanítom azért minimalizálják a gyártási költségeket ahol csak lehet, hogy pénzügyileg is megágyazzanak az új konzolnak. Én továbbra is azt mondom, hogy jövő év végén, vagy legkésőbb a 2014-es CES-en debütál az új gép. Tovább ezt már nem nagyon lehet húzni.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák