Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz perge666 #34844 üzenetére

    Egy dolog körültekintőnek és elővigyázatosnak lenni, a másik meg felelőtlennek. Aki annyira függő, hogy nem bír ki pár nap kánikulát játék nélkül, ahelyett, hogy pl. vízparton lógatná a lábát, az nyomja, csak ne jöjjön majd durrogni, hogy milyen fos a Sony, hogy 2 év alatt tönkrement a konzol! Nekem ötödik évét tapossa a FAT-em és szalonállapotú, pedig nem keveset ment. Szerinted mi lehet az oka? Biztos véletlen, persze, de gyanítom inkább az van a dolog hátterében, hogy mindig pormentes, jól szellőző, később klimatizált környezetben működött, illetve az első adandó alkalommal újrapasztáztam, amit ha nem tettem volna meg, akkor bizton állíthatom, hogy már rég elhalt volna. Van akinek persze a szülők mellényzsebből kivágják a pénzt egy új PS3-ra, ha a csemete megfőzi a nyári melegben, meg olyanok is, akiknek az ára bagó, viszont vagyunk egy páran, akik kőkeményen megdolgozunk az áráért. Na utóbbiak szerintem tudnak mérlegelni, mi fontosabb, hogy 30 fokban a lelkét is kiköpje a gép, vagy hogy hosszútávon szolgáljon a konzol.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák