Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz ->Raizen<- #31836 üzenetére

    "Nem hinném hogy annyira gáz lenne hogy a jelenlegi konzolok 720p körüli felbontásokon futtatják a játékok többségét."

    Ilyet csak az mond, aki nem látta ugyanazt a címet PS3-on és PC-n futni egymás mellett, ugyanolyan megjelenítőn.

    "Ez csak téged zavar."

    Hát, ebben nagyon tévedsz!

    "Megfelelő távolságból nézve nem nagyon lehet fullhd és 720p-s tartalmak között különbséget tenni."

    Hát igen, ha kellően messze megyek, akkor tulajdonképp még a Sega Megadrive grafikája sem rossz. Értem én, hogy mire gondolsz, de ugye ilyesmire nem igazán kéne hivatkozni 2012-ben. Eleve érdekes, ha nem a natív felbontásán járatod a megjelenítőt, ott már mindenképp felskálázásra kell, hogy sor kerüljön, ami megintcsak nem kedvez a minőségnek. Ráadásul egy középszerű PC is lazán nyomja az 1080p felbontást és azt hiszem megállapodhatunk abban, hogy nagyon nem ugyanannyi részlet van az egyiken, mint a másikon. A másik fő probléma, hogy a csökkent felbontáson túlmenően a PS3 eleve gyengébb minőségű textúrákkal számol és akkor már nem is beszélnék a sok esetben alkalmazott 30 FPS-es lock-ról a PS3 címek esetében. Lehet hozni persze pozitív példákat (ahogy tetted is az Uncharted 3-mal és a Killzone 3-mal), csak az a baj, hogy 100 játékból 2 ilyen van, így ezt nem nevezném relevánsnak.

    "Szerintem az amd apu-s ps4 kacsa hír lesz."

    Pont, hogy a Sony jelentette ezt be.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák