Új hozzászólás Aktív témák

  • Fernando7

    csendes tag

    Sziasztok ! Elsősorban DM-Fan-hoz fordulok a kérdéseimmel,mert olvasgatva sok hozzászólásodat eléggé dörzsölt vagy a PS 3 témában,de persze mindenki véleményét szívesen veszem aki érdemben tud tanácsot adni.Arról lenne szó hogy szeretnék PS 3-at vásárolni , de nem tudom hogy is kezdjek hozzá.Nekem csak arra lenne szükségem hogy tudjam rajta játszani a FIFA 10-et + Gran Turismo , GT... stb. Van PS 2 -esem , de úgy hallottam hogy a FIFA 10 már ki se jött rá vagy ha igen akkor valami nagyon lebutított verzió.Szóval a kérdéseimet ott kezdeném hogy érdemes-e használtat venni és mekkora teljesítményűre lenne szükségem ami ezekre a játékokra jó.Nem akarok rajta filmet nézni se összekötni szgéppel csak mindössze néha játszani egy-két jó bajnokságot a barátaimmal vagy egyedül.A másik kérdésem pedig az lenne hogy lehet-e chipelteni és ha igen akkor mennyi egy üres Blue-ray , milyen író kell hozzá stb.Elnézést a Láma kérdésekért de tök új vagyok PS 3 témában.Válaszaitokat előre is köszönöm és tényleg bocs ha balfácánságokat kérdeztem. :)

Új hozzászólás Aktív témák