Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Blade.T #27248 üzenetére

    Távol álljon tőlem, hogy a lvlr mellett kardoskodjak, de már ugyanaz a két verzió. Akkor miért is csatlakoznál egy sokkal távolabb lévő amcsi szerverre, amin alig lézengenek játékosok, miközben a lvlr itt van európában és tele van playerrel. Régebben, amíg a pt-t nem frissítették, addig lehetett azzal érvelni, hogy egy csomó fasza mód nincs meg lvlr-ben. De már ugyanaz a két verzió, szóval. :F
    Max a belefeccölt időt sajnálhatod (én is sajnálom), de hát ha egyszer nincs player aki ellen nyomd, akkor mit ér a lvl234 meg az összes ap-s verda.

    Most már én is elbizonytalanodtam, de az a baj, hogy elég régóta csak a bizonytalanság van (ezért nem szedtem le még a lvlr-t). Most megint meg kell várni míg megjelenik az a heat-online. Kiderül, hogy átviszik-e az accountokat pt-ből vagy sem, stb stb. De ha nem, akkor csak annyi érv marad, hogy megmarad az AP-d, mert az is aeria-s játék lesz. Na most tegyük fel, minden a lehető legjobban alakul, játszol tovább heat-ben, mintha mi sem történt volna, aztán 3-4 hónap elteltével megint előszedik a szerződéseket, hogy dehát az ip-blokk, meghogy csak észak-amerika stb, stb. Végre egy stabil hely kéne ahol vannak játékosok, amiről tudjuk, hogy biztosan oda tartozunk, ami nem fog egyhamar megszűnni, amire jönnek frissítések, tehát ahol biztonságban el lehet kezdeni felépíteni egy új accountot (vagy folytatni).

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák