Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SylarHUN

    senior tag

    válasz Isten88 #26048 üzenetére

    Ez nem most kezdődött! Csak most, hogy bemehetünk a LR-be éledt fel a dolog.

    Amúgy itt a hivatalos (akkori közlemény)!

    Fontos közlemény: Licencek régiónkénti megfeleltetése
    kiadva: 2009.10.08.

    Az Invictus-Games Kft. 2009. október 15-én bevezeti ún. Licencek régiónkénti megfeleltetési programját, a Level-R (Project Torque, Скорость Онлайн, Fast Black, 极限飚车)game kliens szintjén.
    Az Invictus minden kiadót korlátozni fog, akik a licenccel rendelkező területeken kívül nyújtanak szolgáltatást. Az intézkedés célja az, hogy a partnerekkel szerződésben rögzített kizárólagosságot biztosítani tudjuk.

    2009. október 15-től a játékosok nem tudnak bejelentkezni a kliensre, ha kívül esnek az adott licencelt területen. Ezúton kérünk minden játékost, aki a nem megfelelő kliensre jelentkezett eddig be, hogy keresse meg az idevonatkozó helyi verziót és ott folytassa a játékot.

    Ha bármilyen kérdésed van, klikkelj ide GYIK
    Ha nem találsz választ a kérdésedre, írj nekünk ide.

    Sajnáljuk az esetlegesen felmerülő kényelmetlenségeket. Igyekszünk minden tőlünk telhetőt megtenni, hogy az átmenet minél simább legyen partnereink számára.

    Hivatalos Level-R oldalak

    Magyarország
    Cím: Project Torque
    Üzemeltető: Aeria Games Entertainment Inc.
    Klikkelj ide a hivatalos amerikai Level-R oldal megtekintéséhez

    Németország, Ausztria, Svájc, Franciaország, Spanyolország, Egyesült Krályság, Lengyelország
    Cím: Level-R
    Üzemeltető: Gamigo Inc.
    Klikkelj ide európai Level-R oldal megtekintéséhez. - nyelvválasztó funkcióval.

    Észak-Amerika
    Cím: Project Torque
    Üzemeltető: Aeria Games Entertainment Inc.
    Klikkelj ide a hivatalos amerikai Level-R oldal megtekintéséhez

    Oroszországi Föderáció
    Cím: Скорость Онлайн
    Üzemeltető: Nival Network
    Klikkelj ide a hivatalos orosz Level-R oldal megtekintéséhez

    Kína
    Cím: 极限飚车
    Üzemeltető: Joyzone Inc.
    Klikkelj ide a hivatalos kínai Level-R oldal megtekintéséhez

    Indonézia
    Cím: Fast Black
    Üzemeltető: One Life Inc.

    Japán
    Cím: Level-R
    Üzemeltető: Gamigo Inc.
    Klikkelj ide a hivatalos japán Level-R oldal egtekintéséhez

    PSN: Xbox:

  • JackShephard

    tag

    válasz Isten88 #26048 üzenetére

    Ööö, nekem a fő accomon 19300AP, a mellékaccomon 13200AP van a PT-ben. 4hónapig pókereztem mint egy barom, de úgy látszik ez megy a levesbe..
    Bár mostanában elkalandoztam a komolyabb szimulátorok felé, azokat mindig is jobban kedveltem, mint az arcade játékokat. Igaz a PT/Level-R az arcade-sága ellenére is azért élvezetes tud lenni.
    Szerintem ne vitázzatok, semmi értelme. A belefektetett pénzt, energiát, hírnevet soha nem kapjuk vissza senkitől. De az élmények amik voltak megmaradnak. ;)

Új hozzászólás Aktív témák