Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isten88

    senior tag

    válasz had423 #10735 üzenetére

    Sok RP-t (Reward Point-ot) nem tudsz szerezni, ne várd, hogy már az első nap 30-as szintű leszel. Ha letöltötted és feltelepítetted a játékot, annak már nagyon örülünk, hogy sikerült. Belépsz a játékba az AERIA GAMES honlapján regisztrált felhasználóneveddel és a (kis és nagybetűt, valamint legalább egy számot tartalmazó) jelszavaddal.
    Ha idáig eljutottál, akkor hollári hollári hó, meg is vagy a "nehéz" részével.
    Innentől annyi a tennivalód, hogy játszol. Mivel Én régen kezdtem, ezért már emlékeim hiányosak és már nem is aktuálisak, mivel azóta jöttek új játék módok, nem tudom, hogy hol játszhat egy Beginner(0), F(1-5), E(6-10), D(11-15), C(16-20), B(21-25) vagy éppen A(26-30) osztályú, és ezen felül. Minden infót megtalálsz a játékon belül, csak fejlődnöd kell és a dolgokat magadtól meg fogod érteni.
    A fórumot akkor használd, ha valamit KERESÉS UTÁN SEM találsz meg, mert ez nem a kényelmedre van, hanem egyfajta utolsó help. Ha nem találtál semmi hasznosat a keresés folyamán, akkor használd a fórumot, mert amint látod, ez erre van.
    Inentől kezdve eredményes és szórakoztató játékot kívánok a továbbiakban, és mielőtt kérdezel, próbálj meg magadnak válaszolni. Ha végképp nem megy, akkor kérd mások segítségét. Remélem tudtam segíteni.

    Üdv: Isten88

Új hozzászólás Aktív témák