Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz Plokijuma #5039 üzenetére

    Küldtem privátot a fordítással. Csak az 1ik, a hosszabb hszt fordítottam. Úgy érzem az 1. nem szükséges, a 2. tökéletesen szemlélteti a problémát.
    Köszönöm az elismerést
    GMek is tesztelnek, bár én még nem versenyeztem velük a teszten. Ha ez a bug a laggnak vagy a szerver terheltségéhez fűződik akkor a teszt szerver nem alkalmas ennek kiszűrésre, azon alig vagyunk. Viszont a live-on már előjött ez a probléma, panaszkodtunk is ezzel kapcsolaban. Annyi jó történt hogy asszem a CTDk megszüntek, nekem ezen a héten 1 db sem volt, CTFet nem játszottam. Ha jól tudom akkor a jelenlegi bugokra, bajokra érkezik a gyógyír. Ezt ne vegyétek fixnek, lehet hogy nem így lesz. Ezzel nem azt akarom mondani hogy biztos megjavul minden és 1 tökéletes autóversenyzős játékot kapunk, hanem azt hogy dolgoznak a problémán. Senkinek sem jó ha baj van a termékkel. A játékosok elégedettlenek, a másik oldallnak meg fő a feje lágya hogy hogyan lehet kijavítani.

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák