Új hozzászólás Aktív témák

  • Plokijuma

    aktív tag

    Grat Paja-nak, ő nyere a harmadik futamot, én lettem a második és Hehe lett a a harmadik (magyar ő is, de nem nagyon rémlik, hogy láttam volna PH-n)

    Komolyan mondom kezd elegem lenni a speedbugból... :W :W :W :W
    Practiceban és liga-verseny előtti futamokon simán mentem 2.11 elejét, 2.10 végét...
    A liga-futamon valamiért konstans 3 másodperccel voltam lassabb ...
    Köridejeim. startkör, 2:13,2xx ; 2:14,0xx ; 2:13.4xx, 2:13,2xx, 2:13,4xx, utolsó kör.
    (első körben álló helyzetről indulnak a kocsik, így természetesen gyengébb az a kör, az utolsó körnél meg megvártuk egymást, ezért nem tüntettem fel azokat az időket)
    Se egy falazás, se egy kocc, semmi nagyobb hibát nem vétettem. Elég kicsi a körideim szórása ahhoz, h ki lehessen jelenteni, hogy a határonautóztam, és ennél sokkal jobbat nem lehet menni. Akkor vajon hova tűnt az a 3másodperc? :W :W :W 7 kör alatt ez komoly 21 másodperc differencia. Ezt a különbséget akármilyen jó versenyző se tudja leküzdeni csak a tudásával.

    Ne értsetekfélre, nem azzal van a bajom, hogy paja legyőzőtt... ha nincs bugom, akkor se lett volna sok esélyem ellene, mert ő egy igen jó képességű versenyző. De akkor is abszurd, hogy mitől lassúl be így a kocsi.... körönként többmásodperccel..vicc...

    Szerk.
    Azt nem értem, hogy miért minden EVENTEN van KOMOLYABB negatív speedbugom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák