Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Mariann294 #20595 üzenetére

    "Ha ennyire szidod a játékot nem értem mért költöttél rá egy fityinget is.. " :N :N :N

    Egy árva centet nem költöttem soha a játékra és nem is költenék. Ezért van MaciG rámszállva, hogy akkor milyen jogon merem én szidni a játékot. Hát mondjuk az igényesség vagy a józan ész jogán. Vagy azon, hogy ingyenesnek van beharangozva a játék. Mindenhol megy 100-as betűmérettel, hogy FREE, majd a játékban (amikor már beregeltél, hogy legyen 199 million members :W ) úgyis kiderül, hogy AP így, AP úgy. Vagy ami ingyenes (de hát nem az!! :W ), akkor az már következmények nélkül lehet szar? Legalább annyi következmény legyen, hogy itt fórumon szapulom a játékot/kiadót/fejlesztőt :D . Csak gondolom fura, hogy egy "ingyenélő" (ez a lenéző kifejezés is csak mostanság jött szóba, régen nem volt ilyen) szapulja a játékot. Gondolom nagyon sok AP-t vásárló játékos ugyanúgy elégedetlen...csak nem írják le. (lásd: Dokar említette, hogy az egyik csapattársa jogi útra terelné a dolgokat)

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák