Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szebe

    őstag

    válasz .LnB #7 üzenetére

    Mikre gondolsz?

    Én pl örülök annak, hogy van Lamborghini, Ferrari, van "rendes" Porsche.
    Ezek még ugye bővülhetnek későbbi DLC-kkel (ahogy a pályák is).

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

  • #96349952

    törölt tag

    válasz .LnB #105 üzenetére

    Előrelépés alatt mit értek: Autókezelés egyértelműen jobb, részletesebb, ha úgy tetszik, szimulátorosabb, grafika is részletesebb (bár nekem kissé rajzfilmes) de hozza ugyanazt a teljesítményt, mint az első, tehát jobb az optimalizálás, de mondom, 50 perc az nulla ahhoz, hogy átfogó képet kapjak az egészről. Kell itt még állítgatni, hozzászokni ehhez-ahhoz, aztán ha az már alakul, akkor biztosan megalapozottabb és vasaltabb benyomásokat kap az ember. Ja, meg hát az már nagy szó ennél a szériánál, hogy nem futottam bele bugokba. :C De ugye itt is az van, hogy nyugtával dícsérd a napot, vagyis órákat kell beletenni ahhoz, hogy ezzel kapcsolatban is bármit ki lehessen jelenteni kellő magabiztossággal.

    [ Szerkesztve ]

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz .LnB #141 üzenetére

    Nem tudom mit nézel..

    - Az ég, a felhős sokkal szebbek. A pálya textúrák, fák sokkal szebbek.
    - Az őszi lombkoronák eszméletlen szépek (4 évszak)
    - A fizika, gumi javulását még kontrolleren át is érzem...
    - hóesés persze nem tetszhet mindenkinek, ez van. Esett már Monacoban hó az életben is, egyszer el tudod viselni nem? Ennyi erőből az összes futamra mondhatnád, hogy na de miért?
    - A UI sokkal jobb.
    - A HUD kurva jó
    - A multi baromi jó lesz, ha elkezd szétszakadni a multizós tábor (mert most szinte még mindenki alap értékeken van)
    - Animált bockiállások
    - az összes új pálya lézer szkennelt
    - felvezető kör, levezető kör, manuális boxkiállás

    És még lehet kifelejtettem ezt-azt...
    Eszméletlen mire fel az elégedetlenség? Még is mit vártál? Project Cars 10-et? Ha minden cucc ennyit fejlődne és ilyen tartalmat kapott volna az előző részéhez képest, akkor nagyon sok sorozat nem ott tartana most, ahol..., hanem kb a csillagos égnél...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák