Új hozzászólás Aktív témák

  • kishubi84

    tag

    A mai futam igazán jó volt, elterveztem hogy az időmérőn igyekszem megszerezni a középmezőnyhöz tartozó idő eredményt, hogy élvezetesebbé tegyem saját magam részére a versenyt, és amint láttam Nano szintén ehhez a megoldáshoz nyúlt, igaz ő nem bízta a véletlenre, és a végéről indult... Igazán jó kis csete paték alakultak ki, viszont néha úgy éreztem, hogy az előttem lévő nem veszi fel kesztyűt, és inkább elenged, na aki ilyet csinál, ne csinálja, ugyanis versenyben vagyunk, sőt az ilyen védekezésekből ilyenkor nagyon sokat lehet tanulni, ha meg e-miatt véletlenül kilök valaki, hát üsse kavics, nem vérre megy, tehát még egyszer, ha versenyben vagyunk, senki ne engedjen el senkit, egyébként mondom ezt úgy hogy Nanot a vége felé elengedtem, mert láttam hogy gyorsabb nálam, mivel megsérült az autóm, így gondoltam nem kakaskodom, azonban a célegyenesben beértem, és kb tizedekkel végzett előttem, úgyhogy mindent összevetve, sokkal jobban élveztem a versenyt a középmezőnyben, mintha elöl lettem volna, szerintem legközelebb is hasonlóképpen fogok eljárni.......

Új hozzászólás Aktív témák