Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akyyy

    senior tag

    Üdv. Segitséget szeretnék kérni. (jobb helyet nem találtam ennek a kérdésnek, problémának, és a kivel érdemes üzletlni, és vitatopikt nem akartam ezzel szemetelni.

    A problémám: Meghirdettem itt, és a vaterán is egy laptopot, azt gondolva hogy nem fogják ugyse nagyon vinni, eddigi tapasztalataim alapján. tévedtem, itt is eléggé érdeklődtek, vaterán licitáltak is rá. Kaptam itt egy kedvező ajánlatott egy illetőtől, megbeszéltem vele hogy licitáljon vaterán, ott lezárom és viheti. Sajnos vaterán rálicitáltak egy ezressel, és az illető nem jelentkezik. (felajánlottam pedig hogy elviheti, a megbeszélt áron, vaterán meg elviszi villámáron, igaz igy én járok picit pórul, de még belefér kateória).

    De ha vaterán más nyeri meg a licitet, probléma lehet-e belőle nekem itt PH-n? Olyan, hogy kifizetés, vagy konkrét megbeszélés még távolról sem volt, így kárositva nincs senki.

    (a licit kb még egy óráig tart, és tudom, én hibáztam hisz nem lett volna szabad a 2 helyre feltenni, de nem gondoltam hogy enyire könnyen el lehet adni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák