Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz omgfx #908 üzenetére

    Nincs mas lehetoseg ra, de legalabb ez van LG-knel, mivel a tobbi markanal tudtommal nincs :)
    ABL osszefoglalo: [link]
    En kikapcsoltam az ASBL-t es az ASND-t is a francba, nem erdekel a szerviz macera, ha lenne se, mert enelkul az oruletbe kergetne :)
    Termeszetesen esszel kell hasznalni ezutan (nem otthagyni egy allo kepet SDR-ban 100-as oled fennyel orakra) :)

    Es itt egy windows-os batch script bscpylgtv-vel, hogy belepj az InStart service menube (a kodot is beirja, kilepni hosszan nyomva a Back/Vissza gombot), lg-launch-InStartSM.cmd:

    @echo off
    REM set working directory to the current one
    cd "%~dp0"

    D:\Progs\bscpylgtv\dist\bscpylgtvcommand\bscpylgtvcommand.exe -p "D:\Progs\bscpylgtv\.aiopylgtv.sqlite" 192.168.1.18 launch_app_with_params com.webos.app.factorywin "{\"id\":\"executeFactory\", \"irKey\":\"inStart\"}"
    timeout 3
    D:\Progs\bscpylgtv\dist\bscpylgtvcommand\bscpylgtvcommand.exe -p "D:\Progs\bscpylgtv\.aiopylgtv.sqlite" 192.168.1.18 number_button 0
    D:\Progs\bscpylgtv\dist\bscpylgtvcommand\bscpylgtvcommand.exe -p "D:\Progs\bscpylgtv\.aiopylgtv.sqlite" 192.168.1.18 number_button 4
    D:\Progs\bscpylgtv\dist\bscpylgtvcommand\bscpylgtvcommand.exe -p "D:\Progs\bscpylgtv\.aiopylgtv.sqlite" 192.168.1.18 number_button 1
    D:\Progs\bscpylgtv\dist\bscpylgtvcommand\bscpylgtvcommand.exe -p "D:\Progs\bscpylgtv\.aiopylgtv.sqlite" 192.168.1.18 number_button 3

    "A TV 2021/10 havi gyártás, és WBC panel van benne, ez a régi ha jól értelmezem. ... HDCP 2.2 hdmi problémám nem volt és nincs a PS5-el, ha jól rémlik .15 végű fw-vel kaptam, azóta volt egy .65 végű, és most hétvégn kaptam a .80 végűt (03.20.80)."

    Igen, WBC nem az uj Evo panel, hanem a regi.
    Elviekben a 80-as vegu fimrware-ben van a fix a HDCP 2.2 bug-hoz azoknak, akik erintettek (Vincent videoja a fix-rol).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák