Új hozzászólás Aktív témák

  • Partz

    senior tag

    válasz chros #431 üzenetére

    Igen, spectral response-t néztem, az rb csúcs értékek kicsivel szűkebb tartományban mozognak. A vörös csúcs közelebb került a 630nm-hez, (a tavalyi panelek 610 nm körül mozogtak). De spectrogram-on is látszik, hogy a vörös kicsit kitolódott Rec.2020 színtéren.

    Van már fent macro fotó a G1-ről, a pixelstruktúrája szerintem egyezik a tavalyi CX/GX szériával, ebből messzemenő következtetéseket nem vonnék le.

    Amit Vincent kicsit eltolhatott, az új zöld stack-kel kapcsolatos, erről semmi megerősítést eddig nem találtam. Viszont 2 interjú amit idén láttam az LG-től hangsúlyozta, hogy a vörös összetevőn módosítottak, valamint javítottak a kéken.
    Visszakeresve az általad emlegetett blog-ot is frissítették. Ezt D-Nice is megerősítette azóta avsforum-on, ha nem haragszol ezt nem keresem vissza, több száz oldalas a fórum.

    Jut eszembe, jövőhét csütörtökön mutatja be a Panasonic az új oled szériákat. Korábban azt nyilatkozták ők is az új panelt fogják használni, emellett teljesen megújul a JZ2000 széria. Beleértve a passzívhűtést és a képfeldolgozó processzort is. Kíváncsian várjuk. :)

Új hozzászólás Aktív témák