Új hozzászólás Aktív témák

  • vamzi

    őstag

    válasz Lortech #269 üzenetére

    Nem, nem írtam át egyik gépen se a mac addresst.Meg éppen ez az.Pont azon a gépen nem megy a net amelyikre bekötötték.És leírom az egészet:
    Megrendeltük egy pénteken.Hétfőre be is kötötték.Hozta a faszi a cuccot és minden ment olajozottan.Hú de fasza, van már nekem is netem!aztán mikor először akartam lötelteni mondjuk mozillát, vagy javát:Letöltötte mind a 2 programot, de telepítés közben mind a 2 telepítő megáll és corrupted data1.cab hibára hivatkozva megáll a telepítés.Mondom üsse kavics, lehet h csak rosszul töltötte le.Hát letöltöm megint.A hiba ugyon ez.Lehet hogy ahonnan töltöm ott a rosz, úh letöltöttem máshonnan.Ott is ugyon ez a hiba.
    Akkor nézegetem a haverok képeit a myvipen.A képeket olyan szarul töltötte le:A képeket minthe feldarabolta bolna átszinezte volna, majd összekavarva egymásmellé tette volna(sajna nincs képem, pedig érdekes jelenség :DDD )
    Na nem baj, ment a net ezerrel.Aztán a gépembe tudtom nélkül belekerült egy zárlatos vinyó, ami leégette a mobil racket(még szerencse h abban volt)úgyhogy, mivel garis még a gépem, viszavittem a szervízbe.Amíg a szervízben volt, rákötöttem a másik gépemre a netet, h addig is tudjak netezni.Ment, minden hiba nélkül.tök jó!Ha egy programot leszedtem, azt fel is tudtam telepíteni, ha egy képet megnéztem, hibátlanul megtudtam nézni!Mondom akkor csak nem a modemnek van baja!Hát visszakaptam a szervíből a gépem.Raktak bele egy nem túl csinos racket.Kötöm a netet, mindenféle nehézség nélkül rámegy.De ua a hiba.Na fogtam magam: format c:
    A wint újra raktam.22 perc alatt fent volt.mikor teljesen elkészült fogtam magam és megnéztem a netet.ment faszául.Csak annyika hibája volt mint eddig(szarok voltak a képek meg a telepítők)Mondom hát ien nincs!
    Aztán beugrott, hátha a chipset driverjét kell frissíteni.Leszedtem az nvidia hivatalos oldalárol.felraktam, oszt onnatól kezdve a win nem indúlt, mindig újra bootolt.Gép bekapcs,F8,Csökkentett mód,Rendszer visszaállítása.Meg is oldotta a problémát!Leszedtem az ASUS hivatalos honlapjáról.Azt is feltelepítettem.Azzal ment is.Minden ok, de csak a háló kártyáját telepítettem fel.Aztán a net nem megy(ja azt nem írtam, de driver frissítés előtt sem ment már pár órája azon a gépen a net)Dugom vissza a kisgépembe ott megy a net.Vissza a nagyba, ott meg már nem megy.Csomó mindent megpróbáltam, e hiába.Hát ennyit csináltam vele.

Új hozzászólás Aktív témák